Великосорочинська територіальна громада

30.11.2023 09:26

Відтепер ЦНАП та ВРМ при наданні послуги, приймають цифрові документи через сервіс “Дія.QR”

666c272aa5605__Doc1_page-0001.jpg

На сьогоднішній день, користувачі Дії при зверненні до ЦНАПу чи ВРМ (віддалені робочі місця) адміністратора, для отримання адміністративної послуги можуть надати замість паспорта громадянина України та картки платників податків їх електронні копії.

Для того щоб суб'єкт звернення надав працівнику ЦНАПу чи адміністратору ВРМ електронні копії цифрових документів, користувач Дії за допомогою сканера QR-кодів у Дії зчитує наш QR-код який розміщений у приміщенні ЦНАП чи ВРМ Великосорочинської громади. У застосунку з'являється запит на підтвердження відправки копій цифрових документів. Користувач підтверджує відправку копій цифрових документів, після чого адміністратор отримуєте Ваші копії цифрових документів на email ЦНАПу чи email ВРМ.